Taťána

Penzion Taťána se nachází v pěší zóně v samém centru Lázní Luhačovice. K dispozici je sedm dvoulůžkových a jeden jednolůžkový pokoj. V domě můžete využít i relaxačně masážního studia IVA.

Lázeňský penzion Taťána

O ubytovacím zařízení

Penzion Taťána se nachází v pěší zóně v samém centru Lázní Luhačovice. K dispozici je sedm dvoulůžkových a jeden jednolůžkový pokoj. V domě můžete využít i relaxačně masážního studia IVA.

  • stojí na nové pěší zóně
  • do nedalekých lázeňských zařízení se pohodlně dostanete procházkou lázeňským parkem

Pokoje

2lůžkové standardně vybavené pokoje bez vlastního sociálního zařízení, na pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou (koupelna a toaleta je na podlaží, je společná pro více pokojů)
TV

Stravování

stravování v: hotel Společenský dům (cca 350 m) strava standard - servírovaná strava výběrem předem z 5 menu, racionální strava - pacienti komplexní lázeňské péče, výběrová strava - za příplatek

Kultura

V okolí lázní Luhačovice můžeme navštívit několik hradů a zámků – Buchlov (cca 48 km od Luhačovic), Buchlovice, Kroměříž, Lešná. Na Dolňácké slavnosti spojené s jízdou králů se můžeme vydat do Hluku u Vlčnova. K památkám Velkomoravské říše patří Staré Město a Velehrad. V Pozlovicích se nachází pozdněgotický kostel Sv. Martina a je tu i velké rekreační středisko u přehrady na řece Olšava. Bývalé královské město Uherský Brod je krásně zrekonstruováno. Vizovice s jejich slivovicovou historií připomíná muzeum přímo v lihovaru a každoroční slavnost Trnkobraní. Ve Zlíně, který je spojen s firmou Baťa, je obuvnické muzeum, ale i filmové ateliéry.

Vybavení hotelu

bez výtahu, zákaz kouření, zvířata nepovolena, recepce ve Společenském domě
zahájení/ukončení provozu lázeňských hotelů, vil a penzionů: 26.4. - 1.11.2022
Nástup Úterý

Wellness možnosti

lékař a procedury v nedalekých lázeňských zařízeních (Lázeňská poliklinika, Inhalatorium, Centrální lázně, cca 200 – 900 m)

Kde se nachází


Ke stažení

Kompletní ceník