Program proti bolesti zad

od 14 280  za osobu / pobyt

Intenzivní lázeňský pobyt v Janských Lázních si zcela jistě užijete. Individuální léčebný plán o 15 procedurách včetně vstupu do fitness centra a aquacentra je pro Vaše tělo to pravé.

 • Počet nocí: 7 nocí
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 15

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

  Cena pobytu zahrnuje

  Počet nocí

  7 nocí

  Počet procedur

  15

  Strava

  Polopenze

  Procedury

  , ,

  Přínosy pobytu

  Při nástupu k lázeňskému pobytu vedou první kroky našich klientů k lékaři. Každého důkladně prohlédne včetně změření krevního tlaku, cíleného vyšetření pohybového aparátu, a pokud je potřeba, i vyšetření EKG. Dle výsledků vyšetření lékař určí a předepíše klientům léčebné procedury. 

  SM systém je metodika obsahující sestavy cviků, při kterých je potřeba elastické lano.  Elastické lano pro cvičení spirální stabilizace páteře je v pevnějším provedení pro sportovní cvičení. SM systém aktivuje ty svalové partie, jež jsou díky sedavému způsobu života oslabeny, a protahují ty svalové partie, jež jsou zkráceny. Fyzioterapeut vede individuální léčebná cvičení podle předpisu lázeňského lékaře. Terapie může zahrnovat jakoukoli z následujících technik: měkké techniky, mobilizace, manipulace, vizualizace, aktivní zapojení svalu, aktivní asistovaný pohyb a volný aktivní pohyb. Nedílnou součástí těchto lekcí jsou kromě posilování rovnováhy, síly a pohyblivosti také dýchací cvičení. Součástí vašeho pobytu je i jeden každodenní volný vstup do aquacentra a fitness centra. Záleží na vás, jak si tyto aktivity užijete, v případě nejistoty doporučujeme poradu s fyzioterapeutem, který vám doporučí vhodnou zátěž s ohledem na váš zdravotní stav 

  Procedury v ceně
  • 8x procedura dle vstupní prohlídky lékařem 
  • 5x cvičení podle MUDr. Smíška metodou SM 
  • 2x individuální cvičení s trenérem 
  Více  informací
  • příplatek za plnou penzi 190 Kč / osoba / den
  • denně volný vstup na 2 hodiny do Aquacentra
  • denně volný vstup do fitness centra
  • městské poplatky za pobyt (turista) 21 Kč
  Složení procedur v tomto balíčku se může lišit dle ordinace lékaře a vstupní lékařské prohlídky, je-li předmětem balíčku.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

  Více o procedurách

  Individuální léčebné cvičení Více informací

  Fyzioterapeut vede individuální léčebná cvičení podle předpisu lázeňského lékaře. Terapie může zahrnovat jakoukoli z následujících technik: měkké techniky, mobilizace, manipulace, vizualizace, aktivní zapojení svalu, aktivní asistovaný pohyb a volný aktivní pohyb. Nedílnou součástí těchto lekcí jsou kromě posilování rovnováhy, síly a pohyblivosti také dýchací cvičení.
  Výběr aplikované techniky nebo prováděných cvičení se odvíjí od klientova zdravotního stavu a je plně přizpůsoben jeho individuálním potřebám. Lekce jsou navrženy tak, aby umožnily udržet nebo znovu získat fyzickou mobilitu a rozvinout funkční schopnosti.
  Cvičení se provádí u osob s poruchami pohybového a nervového aparátu, se špatnými pohybovými návyky a držením těla pod vedením rehabilitačního pracovníka. Je zaměřeno na postiženou či dysfunkční část těla. Klient se naučí správně provádět jednotlivé cviky ve kterých může doma samostatně pokračovat. Díky individuálnímu přístupu je možné lépe korigovat špatné pohybové návyky.

  Individuální léčebná tělesná výchova je vhodná pro úpravu patologických pohybových stereotypů u daného klienta, korekci vadného držení těla, stoje, chůze. Seznámí vás s principy školy zad, fixací správných pohybových návyků při různých činnostech.

  Cvičení podle MUDr. Smíška s lanem a podložkou Více informací

  SM systém je metodika obsahující sestavy cviků, při kterých je potřeba elastické lano. Elastické lano pro cvičení spirální stabilizace páteře je v pevnějším provedení pro sportovní cvičení. SM systém aktivuje ty svalové partie, jež jsou díky sedavému způsobu života oslabeny, a protahují ty svalové partie, jež jsou zkráceny. Autor metody se opírá o více než pětadvacetiletou zkušenost a vychází z toho, že elastické lano vytváří postupně se zvětšující odpor, který je pro tělo přirozený a prospěšný. Elastické lano je nezbytná pomůcka pro cvičení SM Systému. Odporové gumy se stávají čím dál oblíbenějšími pomůckami pro cvičení a protažení. Je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Cvičení má také velký význam u prevence a léčby poruch velkých kloubů – kloub kyčelní, kolenní a ramenní, kluby nohou a klenba nožní.

  Vstupní lékařská prohlídka Více informací

  Při nástupu k lázeňskému pobytu vedou první kroky našich klientů k lékaři. Každého důkladně prohlédne včetně změření krevního tlaku, cíleného vyšetření pohybového aparátu, a pokud je potřeba, i vyšetření EKG. Dle výsledků vyšetření lékař určí a předepíše klientům léčebné procedury.

  O hotelu Terra Lotus

  Hotelové ubytování nabízíme celoročně v lázeňském hotelu Terra*** Superior, který je propojen spojovacími chodbami přímo s Lázeňským Domem a Aquacentrem. Hotel Terra se nachází v lázeňském centru u kolonády.

  Více informací o hotelu  

  Kde se nachází