Post covidová péče a upevnění imunity

od 10 800  za osobu / pobyt

Tento rekonvalescenční léčebný program je zaměřen na podporu a posílení imunitního systému po prodělání onemocnění dýchacích cest a post-covidových stavech.

 • Počet nocí: 6 nocí
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 18

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

  Cena pobytu zahrnuje

  Procedury

  , , ,

  Počet nocí

  6 nocí

  Počet procedur

  18

  Strava

  Polopenze

  Přínosy pobytu

  Při nástupu k lázeňskému pobytu vedou první kroky k lékaři. Každého důkladně prohlédne včetně změření krevního tlaku, cíleného vyšetření pohybového aparátu, a pokud je potřeba, i vyšetření EKG. Dle výsledků vyšetření lékař určí a předepíše klientům léčebné a pitné procedury. Někdy při vstupní lázeňské prohlídce lékař naordinuje vyšetření krve, potřebuje znát některé hodnoty, aby mohl ordinovat určité procedury. Obvykle se vyšetřují tyto hodnoty. Laboratorní vyšetření (krevní obraz, jaterní testy, ledvinové testy, celkový HDL a LDL cholesterol, triglyceridy, kyselina močová, mineralogram, moč chemicky). Oxygenoterapie je regenerační kyslíková kůra, při které se pomocí masky inhaluje zvlhčený kyslík v daleko vyšší koncentraci, než je jeho běžný výskyt ve vzduchu. Zvyšuje se tím jeho přísun tkáním a pomáhá tělu bojovat s volnými radikály. Inhalace pomáhají rozpouštět sekret a pročistit horní a spodní cesty dýchací. Inhalace minerální vody je účinný prostředek léčby chronických dýchacích obtíží, alergií a následků akutních infekcí dýchacích cest. Kromě toho mohou být opakované inhalace prospěšné také kuřákům a lidem žijícím v zakouřeném nebo prašném prostředí. Solná jeskyně má jedinečné antibakteriální účinky, navíc solné ionty podporují rozpouštění hlenu, zlepšují funkci výstelky dýchacích cest, a pročišťují tak dýchací soustavu. Pobyt v solné jeskyni pomáhá léčit jak chronické respirační potíže, tak i následky akutní respirační infekce a posiluje imunitu osob s častými infekcemi dýchacích cest. Pitná kúra se obvykle sestává z pití minerální vody několikrát denně. Obvykle se pije před jídlem, protože pití na lačno reguluje funkci žaludku a střev lépe než pití po jídle. V některých případech pití minerální vody během jídla nebo po jídle zvyšuje vstřebávání potřebných minerálů do těla. Obecně můžete očekávat kúru mezi 20–30 ml minerální vody na kilogram váhy denně.

  Procedury v ceně
  •  1x vstupní lékařská prohlídka, EKG, na předpis lékaře 9 velkých a 9 malých procedur 
  • 1x základní laboratorní testy 
  • 3 x kyslíková terapie + vitamíny 
  • 3 x inhalace 
  • 3x solná jeskyně 
  • 3x denně pitná kúra 
  Více informací
  • Za doplatek -infuze vitamínu C, analýza složení těla pomocí INBODY 770
  • Dárek na posílení imunity
  • Pohotovostní služba zdrav. sester
  • Turistický poplatek: 21 kč/noc/os
  • Vlastní parkovací dům s kamerovým systémem (54 míst) -nutno rezervovat předem (125,-Kč / den při pobytu min. 6 noci, kratší pobyt 170,-Kč / den)
  • Cena je za dvoulůžkový pokoj
  Složení procedur v tomto balíčku se může lišit dle ordinace lékaře a vstupní lékařské prohlídky, je-li předmětem balíčku.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

  Více o procedurách

  Hydropunktura Více informací

  Oblíbená procedura ke zlepšení prokrvení a prohřátí určité části těla, která je často předepisována lékařem jako prostředek léčení pohybového aparátu. Jde o variantu podvodní masáže prostřednictvím proudu vody z trysek umístěných na dně hydropunkturní vany. Celý proces je řízen automaticky s možností nastavitelné volby (teplota vřídelní vody 36 – 38 °C; části těla, které mají být masírovány.

  Částečná klasická masáž i přísadová dle lékaře Více informací

  Při částečné masáži pomocí klasických švédských technik se masíruje pouze problematická část těla (může se jednat o záda a šíji, hrudník, paže nebo nohy). V případě křečových žil nemůže být postižená oblast nohou masírována.

  Jak částečná klasická masáž pomáhá?
  Cílem částečné klasické masáže je stimulovat krevní oběh v konkrétní oblasti, uvolňovat napětí svalů a zlepšovat pohyblivost pojivových tkání a kloubů, a to za použití speciálních manévrů a masážního oleje nebo emulze.

  Pobyt v solné jeskyni Více informací

  Solná jeskyně je místnost vytvořená z přírodních solných bloků. V závislosti na poloze jeskyně může být tato sůl dovezena z různých lokalit.
  Solná jeskyně má jedinečné antibakteriální účinky, navíc solné ionty podporují rozpouštění hlenu, zlepšují funkci výstelky dýchacích cest, a pročišťují tak dýchací soustavu. Pobyt v solné jeskyni pomáhá léčit jak chronické respirační potíže, tak i následky akutní respirační infekce a posiluje imunitu osob s častými infekcemi dýchacích cest.
  Využívá se léčivé síly soli z Mrtvého moře. Do ovzduší prostoru solné jeskyně se uvolňují mikročástice soli. Tyto částice obsahují minerály a stopové prvky, především hořčík, vápník, draslík, sodík, brom, jód, selen a další prvky. Vdechování mikroelementů působí blahodárně na dýchací cesty, usnadňuje odkašlávání a vstřebávají se do krevního oběhu. Na kůži se během procedury také dochází k pozitivnímu ovlivňování kůže, na níž se usazuje mikrofilm soli. Nesmíme zapomínat ani na příznivý vliv záporné ionizace na lidský organismus.

  Solná jeskyně je vhodná pro:

  alergiky, nemocné s dýchacími cestami, astmatem

  nemocné s kožními chorobami typu ekzému, akné, psoriázy

  nemocné s vysokým krevním tlakem, neurózami

  jako prostředek na psychosomatické nemoci, únavové stavy či deprese

  Solná jeskyně je nevhodná pro akutně nemocné.

  Vstupní lékařská prohlídka Více informací

  Při nástupu k lázeňskému pobytu vedou první kroky našich klientů k lékaři. Každého důkladně prohlédne včetně změření krevního tlaku, cíleného vyšetření pohybového aparátu, a pokud je potřeba, i vyšetření EKG. Dle výsledků vyšetření lékař určí a předepíše klientům léčebné procedury.

  O hotelu Slovan***

  Historická budova hotelu Slovan se nachází v klidném prostředí Sadové ulice, přibližně 120 m od hlavní budovy sanatoria Kriváň. Hotel Slovan prošel celkovou rekonstrukcí a nabízí kvalitní ubytování i stravování. Lázeňská péče je klientům poskytována v hlavní budově sanatoria Kriváň. Klientům hotelu je k dispozici denní bar, kde si mohou v klidu vypít kávu, čaj či jiné nápoje. V letních měsících mohou posedět na letní terase.

   

  Více informací o hotelu  

  Kde se nachází