od 17 430  za osobu / pobyt

Příznivý vliv procedur obsažených v tomto balíčku zajistí posílení imunity a odolnosti proti stresu a odstranění celkové únavy. Navozená psychická pohoda a stav bez nervozity vám vydrží po mnoho týdnů.

 • Počet nocí: 7 nocí
 • Strava: Plná penze
 • Počet procedur: 21

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

  Cena pobytu zahrnuje

  Počet nocí

  7 nocí

  Počet procedur

  21

  Strava

  Plná penze

  Procedury

  , , ,

  Přínosy pobytu

  Lázeňská léčba Regenerace po Covidu je zaměřena: 

  • Na zlepšení ventilační funkce dýchacích cest 
  • Na obnovení správné mechaniky dýchání a průchodnosti dýchacích cest 
  • Na odstranění škodlivin zevního prostředí (prach, alergeny, emoční zátěž) 
  • Na zlepšení imunity 

  Rozličné přírodní minerální vody citlivě regulují funkci vašich vnitřních orgánů, zejména trávicího a močového ústrojí. Inhalace minerální vody je účinný prostředek léčby chronických dýchacích obtíží, alergií a následků akutních infekcí dýchacích cest. Kromě toho mohou být opakované inhalace prospěšné také kuřákům a lidem žijícím v zakouřeném nebo prašném prostředí. Inhalace minerální vody je účinný prostředek léčby chronických dýchacích obtíží, alergií a následků akutních infekcí dýchacích cest. Oxid uhličitý prokazatelně rozšiřuje krevní cévy, čímž zlepšuje krevní oběh, snižuje srdeční frekvenci a krevní tlak. Koupel má protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran a pozitivně ovlivňuje činnost ledvin. Koupel s obsahem oxidu uhličitého navíc ulevuje od stresu a úzkosti. Injekce CO2 pod kůži u velkých kloubů a páteře má mnoho mimořádných účinků, včetně úlevy od bolesti, zlepšení oběhu krve v dané partii, uvolnění ztuhlých svalů a urychlení uzdravení. Cílem klasické masáže je stimulovat krevní oběh v konkrétní oblasti, uvolňovat napětí svalů a zlepšovat pohyblivost pojivových tkání a kloubů, a to za použití speciálních manévrů a masážního oleje nebo emulze.  Elektrické impulzy stimulují smyslové nervy, které následně aktivují přirozené mechanismy k potlačení bolesti 

  Procedury v ceně
  • 2x oxymetrie (vstupní a kontrolní měření) 
  • 5x respirační fyzioterapie (vč. 1x výkonový indukční systém – postcovidový program) 
  • 5x inhalace Lesního pramene 
  • 2x suchá plynová lázeň s přírodním CO2 
  • 2x minerální koupel s   přírodním CO2 
  • 2x plynová injekce s přírodním CO2 
  • 1x klasická masáž částečná 
  • 2x elektroterapie
  Více informací
  • Pitná kúra dle doporučení lékaře – Rudolfův pramen
  • Plavání a saunování dle doporučení lékaře na základě zdravotního stavu
  • 20% sleva na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu
  • Wifi internet v hotelu zdarma
  • Marienbad karta výhod
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1 820 Kč
  • Turistický poplatek: 30 Kč/noc/os

   

  Složení procedur v tomto balíčku se může lišit dle ordinace lékaře a vstupní lékařské prohlídky, je-li předmětem balíčku.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

  Více o procedurách

  Částečná klasická masáž i přísadová dle lékaře Více informací

  Při částečné masáži pomocí klasických švédských technik se masíruje pouze problematická část těla (může se jednat o záda a šíji, hrudník, paže nebo nohy). V případě křečových žil nemůže být postižená oblast nohou masírována.

  Jak částečná klasická masáž pomáhá?
  Cílem částečné klasické masáže je stimulovat krevní oběh v konkrétní oblasti, uvolňovat napětí svalů a zlepšovat pohyblivost pojivových tkání a kloubů, a to za použití speciálních manévrů a masážního oleje nebo emulze.

  Injekce CO do podkoží, insuflace Více informací

  Jejich pomocí se aplikuje CO2, který přirozeně vyvěrá ze země. Aplikace CO2 pod kůži u velkých kloubů a páteře má mnoho mimořádných účinků, včetně úlevy od bolesti, zlepšení oběhu krve v dané partii, uvolnění ztuhlých svalů a urychlení uzdravení.

  Plynové injekce jsou typem reflexní terapie. CO2 je vpichován pod kůži a způsobí rozšíření drobných cév a tím dochází k uvolnění svalů a zmírnění bolesti. Při opakovaných aplikacích se zlepšuje výživa tkání.

  Plynové injekce se doporučují při bolestech hlavy, hrudní páteře, oblasti křížové páteře a úlevu přináší také při zánětlivých a degenerativních onemocnění kloubů.

  Lékařský předpis: vyžaduje se

  Koupel suchým oxidem uhličitým Více informací

  Oxid uhličitý tam kde přirozeně vyvěrá ze země se používá k léčení. Při proceduře ležíte, částečně oblečeni, pohodlně na lůžku v soukromí vlastní kabinky. Vaše tělo je po hrudník uzavřeno ve velkém plastovém vaku. Vak je postupně plněn plynným oxidem uhličitým. Plyn prostupuje do těla oblečením a pokožkou. Oxid uhličitý prokazatelně rozšiřuje krevní cévy, čímž zlepšuje krevní oběh, snižuje srdeční frekvenci a krevní tlak. Koupel má protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran a pozitivně ovlivňuje činnost ledvin. Je také známo, že C02 stimuluje produkci pohlavních hormonů, testosteronu a estradiolu. Proto je doporučován pro zlepšení sexuálních funkcí a zmírnění symptomů klimakteria. V neposlední řadě stimuluje tkáňový metabolismus, čímž podporuje regeneraci buněk a zpomaluje přirozený proces stárnutí.
  Procedura se provádí vleže, kdy pacient má dolní končetiny a část trupu v plastovém pytli naplněném medicinálním 100 % oxidem uhličitým. V lázních, kde nejsou ložiska přírodního plynu. Plyn prostupuje kůží a dochází k rozšíření kožních, později i hlubokých cév, čímž se snižuje krevní tlak v celém těle, zlepšuje se prokrvení dolních končetin, snižují se zánětlivé projevy. Účinky suché uhličité koupele jsou téměř identické s účinky minerální koupele, proto mohou tuto proceduru podstoupit i klienti s kožním onemocněním, kteří nesmějí do vody.

  Působí blahodárně na:

  nemocné s vysokým krevním tlakem

  ischemickou chorobou srdeční

  nemocné s diabetem, poruchami prokrvení

  žilní nedostatečností

  nemocné s dekubity, špatně se hojícími ranami

  Léčebná minerálová koupel, nebo koupel s CO Více informací

  Jedná se o typickou proceduru, jež se provádí výhradně v lázeňském rezortech za pomoci minerálních vod s přírodním obsahem oxidu uhličitého Minerální voda s rozpuštěným plynným CO2 se ohřeje na teplotu v rozmezí 32–34 °C, aby se zachovalo co nejvíc CO2 a zajistila se přijatelná teplota koupele. Ohřátá minerální voda se pak napouští do jednotlivých van. Oxid uhličitý šumí na kůži a navozuje uvolňující, šimravý pocit a zčervenání ponořené pokožky. Po koupeli následuje relaxační suchý zábal, který má za úkol maximalizovat přínosy této procedury.
  Plyn se absorbuje kůží do těla, kde rozšiřuje cévy. Tím snižuje krevní tlak a zlepšuje funkci pumpování srdce. Navíc tlumí pocit bolesti a chladu, takže po chvíli budete v koupeli cítit teplo i navzdory počátečnímu relativnímu zdání chladu. Po proceduře se zvýší účinnost krevního oběhu v celém těle i fungování všech vnitřních orgánů, srdce, ledvin. Také se sníží ztuhlost a bolest svalů a kloubů. Koupel s obsahem oxidu uhličitého navíc ulevuje od stresu a úzkosti. Uhličitá koupel probíhá ve vřídelní vodě saturované oxidem uhličitým, který způsobí místní i celkové prokrvení, snižuje krevní tlak a vede k psychickému uvolnění. Lékařsky je potvrzený vliv uhličité koupele na srdečně cévní systém a vysoký krevní tlak.

  O hotelu Lázeňský Hotel Hvězda

  Lázeňský hotel Hvězda je ukázkovým příkladem lázeňské architektury v centru lázeňské čtvrti v okolí Goethova náměstí. Navíc patří k nejlepším lázeňským hotelům ve městě. Nenuceně se v něm snoubí historicky krásný exteriér s moderním komfortem a kvalitou služeb luxusního hotelu.

  Více informací o hotelu  

  Kde se nachází