LEHKÁ LÉČEBNÁ KÚRA RELAX 2022

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Dopřejte si hýčkání, kdy vaší jedinou starostí bude „vypnout“. Podpořte dobré fungování vašeho těla preventivním programem v příjemném prostředí Františkových Lázní s koktejlem dobře namíchaných procedur.

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 7 nocí
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 10
 • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně:
 • 10x léčebná procedura :
 • kombinaci procedur určuje ošetřující lékař při vstupní prohlídce, např.: slatinná koupel, klasická masáž, vířivá, uhličitá, perličková, zábaly slatinné, parafínové, oxygenoterapie, ultrazvuk, akupunktura, magnetoterapie, různé formy fyzioterapie

 

Bonusy
 • neomezený vstup do Aquafora  pondělí -pátek
 • volný vstup na živou hudební produkci v barech vybraných lázeňských hotelů
 • ALL INCLUSIVE NÁPOJE: neomezená konzumace nealkoholických nápojů, teplých nápojů, piva a rozlévaného vína během obědů a večeří ke každému pobytu v roce zdarma, vyjma štědrovečerní večeře a silvestrovského večera

 

Více informací
 • klient na místě hradí místní poplatek ve výši 50 Kč/ osoba/ noc

 

Obecné informace o pobytu
 • tento pobyt není možné rezervovat v období 19.12.-31.12.2021.
 • příplatek za plnou penzi (oběd) 390,-
 • příplatek za 2lůžkový pokoj při obsazení jednou osobou: 80 % z ceny hotelového pobytu dané kategorie
 • přistýlka: sleva 100,-CZK na osobu a noc
 • ubytování v pokoji kategorie Standard DZ
 • pobyt začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní.
 • ubytování možné také v hotelu: Pawlik-Aquaforum****, Belvedere***, , Dr. Adler***, Metropol***

O ubytovacím zařízení
LUISA ***

Oblíbený lázeňský hotel naproti centrálnímu parku, který tvoří dvě budovy propojené vyhřívanou prosklenou chodbou: Luisa a Jesenius. Pokoj podle svého gusta si tak vybere opravdu každý. Všichni hosté můžou využívat společnou restauraci, útulnou klubovnu s kulečníkem i moderní léčebné oddělení, kterému vládne zkušený tým lékařů a zdravotnického personálu. Hotel je určen pouze pro dospělé hosty, čímž je zde zaručeno ničím nerušené klidné a tiché prostředí.

Pokoje

Hotel nabízí ubytování v 28 dvoulůžkových pokojích, 3 jednolůžkových pokojích.
TOURIST
Tato kategorie nabízí nejlevnější možnost ubytování a všechny pokoje jsou v budově B, která je s budovou A propojena vyhřívanou chodbou. Pro tento typ pokoje je společný sprchový kout na každém patře. Toaleta a umyvadlo jsou na pokoji.
ECONOMY
Druhý nejlevnější typ pokoje, který je situován do budovy B. Ta je se sousední budovou A propojena prosklenou vyhřívanou chodbou. Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout,fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).
STANDARD
V tomto případě budete mít k dispozici prostorný pokoj s posezením v podobě křesel a stolečku. Výhled pak směřuje zejména do okolních parků se vzrostlými stromy. Základní vybavení pokojů: toaleta, sprchový kout , fén, hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení za poplatek (bezplatný internet je k dispozici na recepci), LCD TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, župan (za poplatek).
STANDARD PLUS
Světlé a prostorné pokoje Standard Plus najdete v budově Luisa. K dispozici tu budete mít nejen pohodlné postele, ale také příjemné posezení v podobě křesel a stolečku. Výhled pak směřuje zejména do okolních parků se vzrostlými stromy.
Vybavení pokojů: Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou, Fén, měkké hotelové ručníky a osušky, Wi-Fi připojení k internetu v recepci a lobby baru, TV se satelitními programy, mini lednice, trezor, telefon, balkón, župan (za poplatek)

Stravování

Dobré služby dělá i dobrá kuchyně. Proto u nás všechna jídla servírujeme formou bufetu, abyste si mohli vybrat to, co vám nejvíce chutná. Možnost dietního stravování (bezlepkové, vegetariánské...). All inclusive nápoje během obědů a večeří zdarma (studené i teplé nealkoholické nápoje, pivo &
víno).

Kultura

Nabídka kulturních programů a výletů

Vybavení hotelu

restaurace s rautovým stravováním, výtah, knihovna, internetový koutek, společenská místnost, bezplatná Wi-Fi ve společných prostorách, neomezený vstup do Aquafora (pondělí - pátek), denní tisk*, parkování u hotelu*, půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí*, praní a žehlení prádla*, nabídka kulturních programů a výletů. *služba je zpoplatněna

Wellness možnosti

Neomezený vstup do akvaparku Aquaforum od pondělí do pátku zdarma pro všechny hosty.
Procedury probíhají částečně v hotelu, částečně v Císařských lázních nebo v Lázeňské klinice.
Půjčovna jízdních kol (Bike Station Pawlik) a nordic walking holí*

Kde se nachází