Lázeňské minimum

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

  • Cena pobytu zahrnuje:
  • Počet nocí: 2 noci
  • Strava: Polopenze
  • Počet procedur: 3

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
  • 1x přísadová koupel se zábalem
  • 1x klasická masáž (částečná)
  • 1x bazén a Saunový důl (90 min., LCA)
Více informací
  • klient na místě hradí lázeňskou taxu 35 Kč/os/noc

O ubytovacím zařízení
Dalibor

Vila z roku 1930 je depandance patřící k lázeňskému hotelu Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Budova má 4 podlaží. Výtah a spojení s hlavní budovou (Běhounek) pomocí krytého koridoru zvyšuje komfort ubytování na této depandanci. Vhodné pro pobyty s dětmi.

Pokoje

Komfort (I.A)
Jednolůžkové a dvojlůžkové komfortně zařízené pokoje. Koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor. Zdarma: internetové připojení, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.
Studio Dalibor
Větší, komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje pod střechou s možností přistýlky a s čajovou kuchyňkou, koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC. SAT-TV, telefon, trezor, minibar. Zdarma: internetové připojení, zapůjčení županu na vyžádání, dětská postýlka na vyžádání.
Suite Dalibor
Komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj s ložnicí, koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internetové připojení, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.
Apartmá Dalibor
Komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj s malou kuchyňkou a ložnice. Koupelna se sprchovým koutem, fénem, WC. SAT-TV, telefon, trezor, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: internetové připojení, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Stravování pobíhá v hotelu Běhounek bufetovou formou v restauraci nebo formou à la carte v hotelové kavárně.

Kultura

Kulturní a společenské akce pravidelně pořádáme. O konkrétních termínech budete informováni při příjezdu

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází recepce. Další služby jsou dostupné v hotelu Běhounek.
výtah, zákaz kouření, ubytování domácích mazlíčků

Wellness možnosti

Wellness a procedury probíhají v hotelu Běhounek – lékař, radonové koupele a další lázeňské procedury Zdarma – rehabilitační bazén, Kneippův chodník, whirlpool (denně 60 min. ve vyhrazeném čase dle volné kapacity) Za poplatek – finská sauna

Kde se nachází