Krátká radonová kúra 

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Základem jáchymovské léčby chorob pohybového aparátu jsou koupele v termální minerální vodě s vysokým obsahem radonu. Efektem pobytu je zmírnění chronických bolestí pohybového aparátu, stimulace vzniku antioxidantů, po určité době dochází také k redukci otoků kloubů a zvyšuje se jejich hybnost.

  • Cena pobytu zahrnuje:
  • Počet nocí: 9 nocí
  • Strava: Plná penze
  • Počet procedur: 18

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Při radonových koupelích, které jsou hlavní součástí pobytu, je lidské tělo vystaveno působení alfa částic, které vyvolávají produkci hormonů, aktivují imunitní systém a celkově regenerují tkáně. Během všech procedur je nutný dohled personálu. Efektem pobytu je zmírnění chronických bolestí pohybového aparátu, stimulace vzniku antioxidantů, po určité době dochází také k redukci otoků kloubů a zvyšuje se jejich hybnost. Dalším přínosem pro lidský organismus je skutečnost, že radonová koupel přispívá k regeneraci nervů, například po úrazech, a pozitivně ovlivňuje poruchy periferního prokrvení. Terapie radonovou koupelí je tedy doporučována zejména při degenerativních chorobách pohybového aparátu či chronických zánětlivých chorobách. Účinek ostatních procedur záleží na tom, které procedury vám lékař předepíše.

 

Procedury v ceně
  • 1x laboratorní vyšetření dle indikace lékaře
  • 10x radonová koupel
  • 8x léčebná procedura dle předpisu lékaře (3x velká a 5x malá procedura)
Další informace

 

O ubytovacím zařízení
Běhounek ***

Hotel Běhounek***Superior, modernizovaný v roce 2019 a umístěný ve svahu nad jáchymovským údolím tvoří nepřehlédnutelnou dominantu města Jáchymov. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků.

Pokoje

Komfort plus (I.A Plus)
Zrekonstruované jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Balkon, koupelna se sprchovým koutem, fén, WC, SAT-TV, minibar, telefon, trezor. Zdarma: Wi-Fi, zapůjčení županu a dětské postýlky na vyžádání
SUPERIOR
Nově vybudovaný prostorný světlý jednolůžkový pokoj s jedinečným výhledem na Krušné hory nabízí veškerý potřebný komfort - koupelnu se sprchovým koutem, fénem a samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, lednice, minibar. S jedinečným výhledem na Krušné hory a město Jáchymov. Zdarma: Wi-Fi, župan, pantofle
Apartmá
Prostorné a komfortně zařízené – obývací pokoj, kuchyňka se sezením a ložnice. Koupelna se sprchovým koutem, fénem a samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, lednice, minibar, možnost 2 přistýlek. Zdarma: Wi-Fi, župan, pantofle, dětská postýlka na vyžádání.

Stravování

Stravování probíhá formou bufetu ve dvou prostorných restauracích Bohemia a Bellevue a v hotelové kavárně formou à lá carte. Výběr ze 4 – 6 jídel a příloh, zeleninových salátů. Veškeré pokrmy jsou označeny dietami, nutriční terapeut je k dispozici.

Kultura

Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu.

Vybavení hotelu

Recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, salonky Domino a Bridge, kadeřnictví, kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, concierge, knihovna, dětský koutek bez obsluhy, sauna, prodej novin a časopisů, žehlírna úschovna kol a lyží. Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní.

Wellness možnosti

Vstup v určený čas (v odpoledních a večerních hodinách) a dle volné kapacity zdarma (rehabilitační bazén, Whirlpool a Kneippův chodník)

Kde se nachází