Krátká radonová kúra

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Základem jáchymovské léčby chorob pohybového aparátu jsou koupele v termální minerální vodě s vysokým obsahem radonu. Efektem pobytu je zmírnění chronických bolestí pohybového aparátu, stimulace vzniku antioxidantů, po určité době dochází také k redukci otoků kloubů a zvyšuje se jejich hybnost.

  • Cena pobytu zahrnuje:
  • Počet nocí: 9 nocí
  • Strava: Plná penze
  • Počet procedur: 18
  • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Při nástupu k lázeňskému pobytu vedou první kroky našich klientů k lékaři. Každého důkladně prohlédne včetně změření krevního tlaku, cíleného vyšetření pohybového aparátu, a pokud je potřeba, i vyšetření EKG. Dle výsledků vyšetření lékař určí a předepíše klientům 18 léčebných procedur, které nejsou uvedeny v rozpisu. Samozřejmě bude vycházet z vašich převažujících obtíží Laboratorní vyšetření (krevní obraz, jaterní testy, ledvinové testy, celkový HDL a LDL cholesterol, triglyceridy, kyselina močová, mineralogram, moč. Na konci pobytu lékař zhodnotí účinek procedur, zdravotní stav, výsledek pitné kůry, balneoterapie, fyzioterapie, fyzikální terapie a rehabilitace. Vystaví také závěrečnou zprávu a doporučení pro praktického, obvodního nebo závodního lékaře.

Při radonových koupelích, které jsou hlavní součástí pobytu, je lidské tělo vystaveno působení alfa částic, které vyvolávají produkci hormonů, aktivují imunitní systém a celkově regenerují tkáně. Během všech procedur je nutný dohled personálu. Efektem pobytu je zmírnění chronických bolestí pohybového aparátu, stimulace vzniku antioxidantů, po určité době dochází také k redukci otoků kloubů a zvyšuje se jejich hybnost. Dalším přínosem pro lidský organismus je skutečnost, že radonová koupel přispívá k regeneraci nervů, například po úrazech, a pozitivně ovlivňuje poruchy periferního prokrvení. Terapie radonovou koupelí je tedy doporučována zejména při degenerativních chorobách pohybového aparátu či chronických zánětlivých chorobách. Účinek ostatních procedur záleží na tom, které procedury vám lékař předepíše.

Procedury v ceně
  • 8x léčebná procedura dle předpisu lékaře
  • 10x radonová koupel
  • 1x laboratorní vyšetření dle indikace lékaře
Další informace

 

 

O ubytovacím zařízení
Radium Palace****

Hotel Radium Palace je impozantní neoklasicistní palác ve vídeňském stylu obklopený malebným lesoparkem. Již v době svého vzniku v roce 1912 patřil mezi nejlepší lázeňské hotely v Evropě a platí to dodnes. Ani po letech neztratil nic ze svého půvabu. Svým šarmem oslovuje klientelu z celého světa.

V nově zrekonstruované Modré restauraci si můžete vychutnat fine diningové menu. Romantickou atmosféru tohoto historického skvostu Jáchymova podtrhují rozsáhlé balustrády, krytá kolonáda a původní architektonické detaily.

Pokoje

V hotelu si můžete vybrat z pěti různých kategorií pokojů, které se od sebe liší velikostí, dispozicí a vybavením: Komfort Plus (I.A)
Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, županem, telefonem, TV se satelitními programy, minibarem, trezorem, Wi-Fi připojením zdarma.
Superior
Komfortně zařízený prostorný pokoj s výhledem do údolí, koupelna se sprchou či vanou, WC, bidet nebo bidetová sprška, fén, župan, TV se satelitními programy, Wi-Fi připojení zdarma, telefon, minibar, trezor.
Superior plus
Vzdušné a prostorné pokoje s výhledem do údolí, koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení zdarma. K službám patří stravování v à la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.
Junior Suite
Dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, koupelna (vana či sprcha), WC, fén, župan, telefon, TV se satelitními programy, minibar, trezor, Wi-Fi připojení zdarma.
Suite Madame Curie, Premium a Standard
Komfortně zařízené prostorné pokoje se salónkem a výhledem do údolí, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení zdarma, komfortní koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan. K službám patří stravování v à la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.
V hotelu jsou 4 bezbariérové pokoje.

Stravování

Hotel nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem. V Modré restauraci, která náleží kategorii Apartmán a Superior Plus, servírujeme pokrmy à la carte. Stravu à la carte nabízí rovněž kavárna Zimní zahrada.

Kultura

Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu.

Vybavení hotelu

recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, BEAUTY CENTRUM (kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra), kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, ubytování je možné i se psy

Wellness možnosti

Vstup v určený čas podle volné kapacity zdarma – rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna (denně 90 min., nezbytná rezervace předem), suchá sauna.

Kde se nachází