Relaxace a regenerace pro tělo a duši

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Cítíte se unaveni? Nemáte čas pro sebe? Dnešní tempo všedních dnů nenabízí mnoho času na odpočinek a uvolnění. Nechte se proto rozmazlovat profesionály! Tradice lázeňství v Karlových Varech založená na termálních minerálních pramenech nabízí uvolnění a obnovení sil.

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 3 noci
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 3
 • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 1x solná jeskyně
 • 1x hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu
 • 1x klasická  masáž částečná
Bonusy
 • uvítací přípitek
 • 1x 2 hodiny volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a vstup do saunového koutku
Více informací
 • klient na místě hradí místní poplatek ve výši 50 Kč/ osoba/ noc
 • 3x ubytování s polopenzí v hotelu Bohemia-lázně a.s.

 

 

O ubytovacím zařízení
Kriváň***

Pár kroků od Hadího pramene v lázeňském centru Karlových Varů v těsné blízkosti dvou karlovarských kolonád s minerálními prameny se nachází historická budova sanatoria Křiváň.

Hlavní Mlýnská kolonáda je vzdálená jen dvě minuty chůze. Sadová kolonáda se nachází přímo proti hlavnímu vchodu, za ní se rozkládá městský park Dvořákovy sady. Hosté si mohou zpříjemnit pobyt procházkou a nákupem v obchodní zóně, vzdálené pouhých 10 minut chůze.

Zrekonstruovaná a zmodernizovaná budova sanatoria Kriváň nabízí klientům komfort tříhvězdičkového hotelového zařízení. Hosté mají možnost využít v rámci lázeňského pobytu širokou nabídku klasických lázeňských a rehabilitačních služeb vlastního balneoprovozu, který je umístěn v přízemí a prvním patře sanatoria Křiváň. Celý komplex se skládá z několika původních historických domů, které byly postaveny koncem 19.století ve svahu noblesní Sadové ulice. Původní budovy jsou vzájemně propojeny schodišti. V každé části jsou hostům k dispozici výtahy.

Pokoje

Komplex budov sanatoria Křiváň nabízí ubytování v 83 jednolůžkových, 111 dvoulůžkových pokojích a 8 apartmánech v kategorii STANDARD (* * *). Sanatorium Kriváň tvoří několik historických budov, vzájemně propojených v jeden celek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny a vybaveny LCD televizorem se satelitním příjmem. V pokojích jsou lednice, varný set a internet. V koupelnách je k dispozici vana nebo sprchový kout, koupací plášť, WC a vysoušeč vlasů. Trezor je k dispozici v recepci sanatoria. Náročnější klienti mohou svůj pobyt příjemně strávit ve dvou nebo třílůžkových apartmánech. Apartmány mají k dispozici vybavenou minikuchyňku, pokoj a ložnici. Třípokojové apartmány jsou navíc vybaveny pracovnou. V koupelně třílůžkových apartmánů je rohová hydromasážní vana, sprchový kout, bidet, WC, umyvadlo pro dva.

Stravování

Ze snídaňového menu si můžete vybrat teplý pokrm (např. vajíčka, párky, kaše atd.). Studený bufet (sýry, uzeniny, zelenina, tvaroh, jogurt, pomazánky, sladké pečivo atd.) je vám k dispozici na rautovém stole. Hlavní menu k obědu a večeři je servírované z výběru 10 druhů pokrmů. Na rautovém stole jsou v nabídce zeleninové saláty.

Kultura

Nabídka kulturních programů

Vybavení hotelu

V přízemí hotelu je hala s vyhlídkou do Dvořákových sadů. Samozřejmostí je směnárna, prodej suvenýrů, infocentrum a prodej výletů. Nechybí bar s nabídkou jídel a nápojů.

Wellness možnosti

Společnost Bohemia-lázně a.s. je zaměřena na léčbu trávicího traktu a nemocí s tím spojených jako je cukrovka, dna, Crohnova nemoc a jiné. U nemocí trávicího traktu je kromě pitné kúry nedílnou součástí léčby také vhodná strava a edukace v oblasti správné výživy.

Kde se nachází