od 6 755  za osobu / pobyt

Odpočiňte si v krásném prostředí lázní a užijte si pravou relaxaci ve wellness centru! Pobyt zaměřen na zdravý životní styl. Pamatujte, do lázní je lepší vyrazit včas než později!

 

 • Počet nocí: 7 nocí
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 8

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

  Cena pobytu zahrnuje

  Procedury

  , , , ,

  Počet nocí

  7 nocí

  Počet procedur

  8

  Strava

  Polopenze

  Přínosy pobytu

  Pobyt vhodný pro každý věk, plný léčebných procedur, si v lázních Luhačovice dozajista užijete. Můžete se těšit na inhalace minerální vody, která je účinným prostředkem léčby chronických dýchacích obtíží, alergií a následků akutních infekcí dýchacích cest nebo vyzkoušejte lechtání bublinek při příjemné uklidňující, perličkové lázni, která vaše tělo zrelaxuje a mnoho dalších procedur.

  Procedury v ceně:

  • 1x přírodní uhličitá koupel
  • 1x perličková koupel s přísadou
  • 1x masáž klasická částečná
  • 1x masáž éterickým olejem
  • 1x rašelinový obklad zad
  • 3x inhalace přírodní minerální vody

  Více informací

  • Denně pitná kúra luhačovických minerálních vod
  • Záměna procedur není možná
  • Na procedury objednané navíc nad rámec balíčku sleva 20 %

   

  Složení procedur v tomto balíčku se může lišit dle ordinace lékaře a vstupní lékařské prohlídky, je-li předmětem balíčku.

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.

  Více o procedurách

  Částečná klasická masáž i přísadová dle lékaře Více informací

  Při částečné masáži pomocí klasických švédských technik se masíruje pouze problematická část těla (může se jednat o záda a šíji, hrudník, paže nebo nohy). V případě křečových žil nemůže být postižená oblast nohou masírována.

  Jak částečná klasická masáž pomáhá?
  Cílem částečné klasické masáže je stimulovat krevní oběh v konkrétní oblasti, uvolňovat napětí svalů a zlepšovat pohyblivost pojivových tkání a kloubů, a to za použití speciálních manévrů a masážního oleje nebo emulze.

  Inhalační terapie dle lékaře Více informací

  Během procedury se nosem inhalují aerosoly minerální vody dle stavu s přidáním ordinovaných léčiv do insuflační baňky. Někdy při inhalaci minerální vody sedíte až čtyři u aerosolové fontány.
  Inhalace pomáhají rozpouštět hlen a pročistit horní a spodní cesty dýchací. Inhalace minerální vody je účinný prostředek léčby chronických dýchacích obtíží, alergií a následků akutních infekcí dýchacích cest. Kromě toho mohou být opakované inhalace prospěšné také kuřákům a lidem žijícím v zakouřeném nebo prašném prostředí.

  Koupel suchým oxidem uhličitým Více informací

  Oxid uhličitý tam kde přirozeně vyvěrá ze země se používá k léčení. Při proceduře ležíte, částečně oblečeni, pohodlně na lůžku v soukromí vlastní kabinky. Vaše tělo je po hrudník uzavřeno ve velkém plastovém vaku. Vak je postupně plněn plynným oxidem uhličitým. Plyn prostupuje do těla oblečením a pokožkou. Oxid uhličitý prokazatelně rozšiřuje krevní cévy, čímž zlepšuje krevní oběh, snižuje srdeční frekvenci a krevní tlak. Koupel má protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran a pozitivně ovlivňuje činnost ledvin. Je také známo, že C02 stimuluje produkci pohlavních hormonů, testosteronu a estradiolu. Proto je doporučován pro zlepšení sexuálních funkcí a zmírnění symptomů klimakteria. V neposlední řadě stimuluje tkáňový metabolismus, čímž podporuje regeneraci buněk a zpomaluje přirozený proces stárnutí.
  Procedura se provádí vleže, kdy pacient má dolní končetiny a část trupu v plastovém pytli naplněném medicinálním 100 % oxidem uhličitým. V lázních, kde nejsou ložiska přírodního plynu. Plyn prostupuje kůží a dochází k rozšíření kožních, později i hlubokých cév, čímž se snižuje krevní tlak v celém těle, zlepšuje se prokrvení dolních končetin, snižují se zánětlivé projevy. Účinky suché uhličité koupele jsou téměř identické s účinky minerální koupele, proto mohou tuto proceduru podstoupit i klienti s kožním onemocněním, kteří nesmějí do vody.

  Působí blahodárně na:

  nemocné s vysokým krevním tlakem

  ischemickou chorobou srdeční

  nemocné s diabetem, poruchami prokrvení

  žilní nedostatečností

  nemocné s dekubity, špatně se hojícími ranami

  Perličková individuální koupel čistá nebo s bylinkami Více informací

  Individuální perličková koupel se připravuje z kohoutkové vody ohřáté na teplotu přibližně 37 °C. Poté se do vody napumpují drobné bublinky, které stojí za perlivým efektem. Pobyt v koupeli trvá obvykle 20 minut, během nichž vzduchové bublinky něžně hladí a pokrývají pokožku. V některých našich lázních po koupeli následuje 15minutový suchý zábal celého těla.
  Lechtání bublinek je příjemně uklidňující, perličková lázeň se proto hodí k celkové relaxaci. Teplota vody se pohybuje mezi 34-38 °C. Do vody je pod tlakem 0,15 Map vháněn vzduch, vznikají tak bublinky, které lehce masírují kůži. Perličková koupel snižuje svalový tonus a psychické napětí, dobrý efekt má u léčby jizev a klimakterických obtíží. Kombinací efektu teplé koupele a mikro masáže kůže bublinkami vzduchu se docílí zlepšení prokrvení tkání a celkové relaxace organismu.

  Aromaterapeutická masáž částečná, např dekolt a obličej Více informací

  Hluboce relaxační masáž obličeje a dekoltu, uvolňuje napětí a výraz ve tváři. Tím pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Kosmetická masáž patří k nejpříjemnějším a nejúčinnějším procedurám v kosmetice a nenahradí ji žádný kosmetický přístroj. K masáži je nutné přistupovat individuálně a dle stavu pleti klienta. Hlavním cílem kosmetické masáže je prevence proti stárnutí, zlepšení aktuálního stavu pleti a relaxace celého organismu. Účinky kosmetické masáže a aroma masáže působí na vrásky vzniklé únavou, aktivuje výživu a zvyšuje tonus pokožky, zlepšuje prokrvení kůže, zlepšuje přísun kyslíku, živin a odplavování tkáňových zplodin metabolismu z kožního povrchu, mechanicky odstraňuje nejstarší zrohovatělé buňky, čímž kůže nabývá mladšího vzhledu, odstraňuje mazové zátky, urychluje se metabolismus v kůži, a tím se snižuje vrstva podkožního tuku, pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání tkáňového moku i otoky. V tkáni příznivě působí na nervová zakončení v kůži, a tím ovlivňuje celou nervovou soustavu a psychiku.

  O hotelu Lázeňský penzion Myslivna

  • Poloha: v centru lázní u lázeňské kolonády
  • Počet lůžek: 16
  • Recepce: hotel Dům B. Smetany**** (cca 350 m)
  • Lázeňské služby: lékař a procedury v nedalekých lázeňských zařízeních (Lázeňská poliklinika, Inhalatorium, Centrální lázně, cca 50 – 700 m)
  • Důležité: bez výtahu, zákaz kouření, zvířata nepovolena
  • Parkování: za poplatek – v lázeňském areálu (cca 450 m)
  Více informací o hotelu  

  Kde se nachází