40-Body detox

Toto ošetření kombinuje vzácné léčivé rostliny s aplikací čistého bio výtažku z aloe very na lymfatické uzliny, které tělo prostřednictvím lymfy pročistí a zbaví škodlivin, dojde k posílení a konsolidaci pojivové tkáně, aktivuje se metabolismus a zmírňuje se celulitida. Cítíte se uvolněně a lehce.

Ošetření celého těla jsou založena na principu vegetodynamické detoxikace. Ta uvolňuje tělo, aby se mohlo zregenerovat a načerpat novou sílu. Ošetření probíhá pomocí aktivního proudění životní energie a za použití pomalých, pečlivých pohybů. V kombinaci s psychickým soustředěním terapeuta dochází k odezvě autonomního nervového systému a aktivaci parasympatického nervového systému. Říká se mu také „regenerační nervstvo“, protože kontroluje tělesné funkce zodpovědné za regeneraci organismu a tvorbu energetických rezerv.

Už po prvním ošetření na své pokožce pocítíte a uvidíte jeho intenzitu a účinek. Díky vysoké míře všímavosti doteku zažijete, jak dochází k rozpoznání vašich individuálních potřeb. Můžete si odpočinout, načerpat novou sílu a zažít pocit tělesného uvolnění. Napětí a stres odejde.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.