Lázeňské minimum

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

  • Cena pobytu zahrnuje:
  • Počet nocí: 2 noci
  • Strava: Polopenze
  • Počet procedur: 3

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
  • 1x přísadová koupel se zábalem
  • 1x klasická masáž (částečná)
  • 1x bazén a Saunový důl (90 min., LCA)
Více informací
  • klient na místě hradí lázeňskou taxu 35 Kč/os/noc

O ubytovacím zařízení
Radium Palace****

Hotel Radium Palace je impozantní neoklasicistní palác ve vídeňském stylu obklopený malebným lesoparkem. Již v době svého vzniku v roce 1912 patřil mezi nejlepší lázeňské hotely v Evropě a platí to dodnes. Ani po letech neztratil nic ze svého půvabu. Svým šarmem oslovuje klientelu z celého světa.

V nově zrekonstruované Modré restauraci si můžete vychutnat fine diningové menu. Romantickou atmosféru tohoto historického skvostu Jáchymova podtrhují rozsáhlé balustrády, krytá kolonáda a původní architektonické detaily.

Pokoje

V hotelu si můžete vybrat z pěti různých kategorií pokojů, které se od sebe liší velikostí, dispozicí a vybavením: Komfort Plus (I.A)
Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, županem, telefonem, TV se satelitními programy, minibarem, trezorem, Wi-Fi připojením zdarma.
Superior
Komfortně zařízený prostorný pokoj s výhledem do údolí, koupelna se sprchou či vanou, WC, bidet nebo bidetová sprška, fén, župan, TV se satelitními programy, Wi-Fi připojení zdarma, telefon, minibar, trezor.
Superior plus
Vzdušné a prostorné pokoje s výhledem do údolí, koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení zdarma. K službám patří stravování v à la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.
Junior Suite
Dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, koupelna (vana či sprcha), WC, fén, župan, telefon, TV se satelitními programy, minibar, trezor, Wi-Fi připojení zdarma.
Suite Madame Curie, Premium a Standard
Komfortně zařízené prostorné pokoje se salónkem a výhledem do údolí, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení zdarma, komfortní koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan. K službám patří stravování v à la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.
V hotelu jsou 4 bezbariérové pokoje.

Stravování

Hotel nabízí stravování v lázeňských restauracích. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány rautem. V Modré restauraci, která náleží kategorii Apartmán a Superior Plus, servírujeme pokrmy à la carte. Stravu à la carte nabízí rovněž kavárna Zimní zahrada.

Kultura

Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu.

Vybavení hotelu

recepce, směnárna, internetový koutek, kavárna, koncertní sál, taneční bar, BEAUTY CENTRUM (kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra), kosmetické služby, pedikúra, sluneční terasa, úschovna kol a lyží, ubytování je možné i se psy

Wellness možnosti

Vstup v určený čas podle volné kapacity zdarma – rehabilitační bazén, whirlpool, Kneippův chodník, sauna (denně 90 min., nezbytná rezervace předem), suchá sauna.

Kde se nachází