Léčebně preventivní pobyt

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Voda léčí, voda uzdravuje… Přijeďte do lázní v Jeseníku a načerpejte zdraví, sílu a vitalitu. Priessnitzův odkaz, moderní léčebné metody a výjimečné klima jsou skvělým doporučením.

  • Cena pobytu zahrnuje:
  • Počet nocí: 6 nocí
  • Strava: Polopenze
  • Počet procedur: 6
  • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
  • 6x kredit 600,- na léčebný program včetně lékařské prohlídky

Složení procedur v tomto balíčku se může lišit dle ordinace lékaře a vstupní lékařské prohlídky, je-li předmětem balíčku.

Více informací
  • klient na místě hradí místní poplatek ve výši 30 Kč/ osoba/ noc
Obecné informace o pobytu
  • pobyt je možné prodloužit od 6 nocí na libovolný počet nocí
  • cena je za osobu ve dvoulůžkovém pokoji kategorie standard room 1/2

O ubytovacím zařízení
Bezruč***

Tříhvězdičkový lázeňský dům Bezruč získal svou současnou podobu s příchodem nového tisíciletí. Postaven však byl už v roce 1895 ve stylu italského raného baroka. Hosté sanatorium znali pod vznosným jménem Kaiserhof, po roce 1918 jako Sudetenhof, od roku 1947 jako Sanatorium Petra Bezruče.

Pokoje

Dnes moderní lázeňský dům s kapacitou 89 lůžek v kategorii dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů s příslušenstvím nabízí u většiny pokojů také prostornou terasu s výhledy na hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.
Standard room 1/1
jednolůžkový pokoj se sociálním zařízením
Standard room 1/2
dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením
Superior room
komfortní dvoulůžkový pokoj se sociálním zařízením
Standart suite
ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj)
Superior suite
komfortní ubytování ve vzájemně propojených místnostech se 2 lůžky (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj)

Stravování

V hotelu se nachází jídelna. V rámci léčebného pobytu v Priessnitzových lázních Vám naši výživoví poradci a kuchaři denně připravují široký výběr jídel a tradiční domácí i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je nabídka dietních a vegetariánských jídel. Dbáme také na širokou nabídku sezónních a regionálních surovin, ovoce a zeleniny.
Podlehnout vůni dobré kávy, chuti zákusků našeho lázeňského cukráře, lázeňských oplatků nebo lahodných ovocných jesenických moštů můžete v Denním baru na Sanatoriu Priessnitz, kavárně Sofii a také ve WIENER KAFFEEHAUS. Díky jejich interiérům se ocitnete v období rakouského mocnářství a snad největšího rozkvětu českého lázeňství.

Kultura

Rádi si zatančíte? Pravidelné večery s živou hudbou, DJ a tancem si užijete v Zimní zahradě na Sanatoriu Priessnitz a Hradní vinárně. Ovšem budete-li mít štěstí, můžete zažít klavírní recitál či jiné hudební vystoupení při šálku kávy v Denním baru, který se nachází v hale Sanatoria Priessnitz, nebo také ve Vídeňské kavárně.

Vybavení hotelu

V budově se nachází inhalatorium, ordinace, ošetřovna, jídelna a recepce s provozem 7:00 až 19:00 hod. Mimo uvedenou dobu je zajištěn nepřetržitý provoz na recepci LD Priessnitz. V hotelu se nachází také úschovna zavazadel. Parkování u hotelu
TV
WI-FI
Praní a čištění oděvů
Obchod se suvenýry
Všechny prostory nekuřácké
Výtah

Wellness možnosti

Procedury se podávají v lázeňském domu Balneoterapie, vzdáleného cca 150 m nebo na vodoléčbách v lázeňském domu Priessnitz vzdáleném 200 m. Najdeme zde tenisové kurty, discgolf, minigolf. K dispozici je také půjčovna kol, dětské hřiště, lyžování.

Kde se nachází