Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Pobyt v lázních přispívá k ústupu nervozity, zmírnění depresí, odstranění únavy a stresu. Psychická pohoda vede i k zlepšení stavu vaší imunity.

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 2 noci
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 3

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 1x minerální koupel s přírodním CO
 • 1x klasická masáž částečná
 • 1x suchá plynová lázeň CO

 

Bonusy
 • Společenská místnost s kulečníkem
 • hotelový bazén a sauna
 • Wifi internet v hotelu zdarma
 • dětským koutek
 • vycházky městem s průvodcem.
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 30 Kč/os/den
Obecné informace o pobytu
 • záměna procedury není možná
 • je možné si objednat lehký oběd Vital – Lunch za příplatek 200 Kč/ den.
 • dvoulůžkový pokoj k samostatnému použití s doplatkem za volné lůžko 750 Kč (Komfort, Standard), 1 490 Kč (Suite).
 • ubytování v pokoji kategorie 1/2 Superior
Hotel Pacifik

O ubytovacím zařízení
Pacifik ****

Lázeňský hotel Pacifik by se dal jedním slovem popsat jako impozantní. Tato architektonická dominanta okouzluje svou nádhernou fasádou a špičkovou lokalitou na konci hlavní třídy Mariánských Lázní s mírným stoupáním. Neméně impozantní je i mimořádně vyvedený design interiérů a řada špičkových ozdravných procedur hotela, které staví na využívání místních speciálních přírodních léčivých prostředků.

Pokoje

Pokoje mají nádherný interiér, ve kterém se uplatňuje svěží modrá, bílá a zlatá barva reflektující obecný designový motiv hotelu a podtrhující unikátní výzdobu.
Místnosti jsou vybaveny klasickým nábytkem a moderním technickým zázemím. Velká okna vpouštějí dovnitř přirozené světlo a nabízejí výhled do bujného parku v centru města nebo do poklidné postranní uličky.
Všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkón nebo jsou propojeny dveřmi. Máme i pokoje a zázemí pro hendikepované hosty, hypoalergenní pokoje a pokoje pro hosty s mazlíčky nebo vodicími psy.
Superior
Sprcha nebo vana, televize, tele-fon, Wifi internet, minibar, rych-lovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Výhled do vedlejší ulice nebo do zadního traktu.
Superior plus
Sprcha nebo vana, televize, tele-fon, Wifi internet, minibar, rych-lovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Výhled do parku a ke kolonádě.
Suite
Vana, televize, telefon, Wifi inter-net, minibar, rychlovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Oddělený obývací pokoj a ložnice.
Apartmá
Vana, televize, telefon, Wifi inter-net, minibar, rychlovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Oddělený obývací pokoj a ložnice, kuchyňský kout, balkon. Výhled do parku a ke kolonádě.

Stravování

K snídani si můžete dopřát bohatou snídani formou švédského stolu v restauraci Primavera. Těšit se můžete na pestrý výběr zdravých cereálií, speciality z pečiva, čerstvou zeleninu a ovoce, neslazené marmelády, pokrmy z vajec bohaté na proteiny, výběr párků a sýrů a čerstvé mléčné výrobky a ovocné džusy.
K obědu můžete vyzkoušet náš oběd Vital formou bufetu s křupavými saláty, šetrně uvařenou zeleninou, celozrnnými produkty, prvotřídními pokrmy z masa a ryb a lehké dezerty z bufetového výběru.
K večeři si můžete dopřát nejrůznější pokrmy z italské a středozemní kuchyně s výběrem těstovinových pokrmů a rybích specialit. Čekají na vás i chutné předkrmy, čerstvé saláty a zelenina, lehké polévky a dušené maso, hlavní jídla z české a mezinárodní kuchyně a lehké dezerty. Večeře také probíhá formou švédských stolů.
K pokrmům vám pak náš someliér milerád doporučí vybraná mezinárodní vína a výběr zajímavých vín z České republiky.

Kultura

Pravidelné přednášky a kulturní programy, vycházky městem s průvodcem.
Bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních festivalů, koncertů a kulturních akcí dokládají vystoupení řady proslulých dirigentů, sólistů ze všech koutů světa, pěveckých souborů, zahraničních a tuzemských orchestrů, pravidelně pak Západočeského symfonického orchestru s 200letou historií.

Vybavení hotelu

Vedle vstupu do hotelu a recepce se nachází útulný lobby bar, kde se můžete občerstvit nejrůznějšími nápoji a lehkými chuťovkami. Užijte si nádherný výhled na centrum Mariánských Lázní, zvlášť z letní terasy baru.
Při náročném lázeňském programu si zase můžete jít odpočinout do haly kapitána Jamese Cooka, která je takovou multifunkční místností zpracovanou v atraktivním kajutovém stylu. Slouží nejen jako knihovna, ale i jako konferenční sál až pro 50 lidí.

Wellness možnosti

Bazén s vodními atrakcemi (13 x 7 m), 2 saunami, sanariem, fitness. Za poplatek: Koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika, laserové centrum.
Volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirlpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wifi internet, animační programy v bazénu.

Kde se nachází