od 9 100  za osobu / pobyt

Program Minikúra Vám načerpá energii do žil. Lázeňská kúra je skvělou volbou pro každého, kdo by rád udělal něco dobrého pro své zdraví a zároveň zapomněl na všechny každodenní starosti. Zavítejte do Mariánek!

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 5 nocí
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 10
 • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 10x léčebná procedura  (z určeného výběru procedur)   Například: masážní suché lůžko – hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm.
Bonusy
 • 1x uvítací nápoj
 • volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirlpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností
 • aqua wellness centrum v hotelu Hvězda
 • premier Fitness v hotelu Centrální Lázně
 • pravidelné přednášky a kulturní programy
 • vycházky městem s průvodcem
 • Ensana Marienbad karta výhod
 • internetový koutek, Wifi internet
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 30 Kč/os/den

 

Obecné informace o pobytu

 • dvoulůžkový pokoj k samostatnému použití – účtujeme cenu za jednu osobu / noc ve dvoulůžkovém pokoji
  s doplatkem za volné lůžko 750 Kč (Standard, Komfort, Komfort Plus), 1 490 Kč (Suite).
 • ubytování v pokoji kategorie 1/2 Komfort
 • záměna procedury není možná
 • Při pobytu s polopenzí je možné si objednat lehký oběd Vital – Lunch za příplatek 250 Kč/ den
Hotel Vltava

O ubytovacím zařízení
Vltava ****

Lázeňský resort Vltava se nachází v klidné části města s krásným výhledem na panorama lázní. Resort tvoří budovy Vltava a Berounka, které jsou vzájemně propojené koridorem a dependance Vítkov. Přímo v resortu je vývěr Balbínova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím, bazén s whirlpoolem, sauna a fitness. Léčebné procedury se poskytují z místních přírodních zdrojů. Hosté mohou využít letní terasu s lehátky a slunečníky. V blízkosti se rozprostírá lesopark s množstvím vyhlídkových tras.

Pokoje

Komfort
Ložnicí se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlemi se stolkem (některé pokoje), nástěnným zrcadlem, TV/LED TV (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, Wi-Fi. Vlastní koupelnou se sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem, fénem, lázeňskými ručníky, županem a toaletními potřebami.
KOMFORT PLUS
Ložnicí se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlemi se stolkem (v některých pokojích), nástěnným zrcadlem, TV/LED TV (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, Wi-Fi, balkonem. Vlastní koupelnou s vanou/sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem, fénem, lázeňskými ručníky, županem, froté pantoflemi a toaletními potřebami.
SUITE
Ložnicí se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, židlemi, LED TV (satelitní kanály), telefonem, centrálním vytápěním, Wi-Fi. Pokojem s pohodlným posezením se stolkem, šatníkem, psacím stolem, LED TV (satelitní kanály), nástěnným zrcadlem, velkým zrcadlem, mini lednicí s minibarem, trezorem, balkonem. Vlastní koupelnou s vanou/sprchou, WC, dvěma umyvadly, zrcadlem a kosmetickým zrcadlem, fénem, lázeňskými ručníky, županem, froté pantoflemi a toaletními potřebami.

Stravování

Kuchyně kombinuje místní a mezinárodní speciality s pestrou škálou lehkých, zdravých a především chutných pokrmů, které se připravují pečlivě tak, aby vám poskytly potřebné nutriční hodnoty. Významně se tím podpoří účinek léčby, aniž byste se museli omezovat.
Snídaně se podává v restauraci Regina formou švédských stolů. Můžete si zde dopřát vybrané zdravé celozrnné speciální pečivo, čerstvé ovoce a zeleninu, neslazené marmelády, vysokoenergetické pokrmy z vajec, výběr studených mas a sýrů, čerstvé ovocné džusy a různé mléčné výrobky.
Oběd Vital se podává spolu s výběrem hlavních pokrmů a bufetu s křupavými saláty, čerstvou zeleninou a celozrnnými specialitami z pečiva.
K večeři si můžete formou švédských stolů dát teplé a studené předkrmy, saláty a zeleninu, lehké polévky a dušené maso, zdravé pokrmy z ryb a masa a lehké dezerty. Okuste také chutné speciality z vyhlášené české kuchyně.
Pokud si budete chtít při procedurách dát něco malého k snědku nebo se občerstvit, určitě zavítejte do lobby baru. Těšit se zde můžete na pestrý výběr chutných dezertů, kávu, osvěžující nápoje nebo sklenku dobrého vína.

Kultura

V restauraci se pořádají pravidelné taneční večery a zábavní programy.
Pravidelné přednášky a kulturní programy, vycházky městem s průvodcem.
Bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních festivalů, koncertů a kulturních akcí dokládají vystoupení řady proslulých dirigentů, sólistů ze všech koutů světa, pěveckých souborů, zahraničních a tuzemských orchestrů, pravidelně pak Západočeského symfonického orchestru s 200letou historií.

Vybavení hotelu

Pokojové služby zahrnují donášku snídaně, pokojová služba k dispozici 12 hodin denně, praní prádla a chemické čištění a minibar.
Společenská místnost, dětský koutek, kulečník, Wifi internet
Ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba

Wellness možnosti

Bazén s vířivými proudy (12 x 6 m), proudy, whirlpool, sauna, fitness, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Kde se nachází