Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Program Minikúra Vám načerpá energii do žil. Lázeňská kúra je skvělou volbou pro každého, kdo by rád udělal něco dobrého pro své zdraví a zároveň zapomněl na všechny každodenní starosti. Zavítejte do Mariánek!

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 5 nocí
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 10
 • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 10x léčebná procedura  (z určeného výběru procedur)   Například: masážní suché lůžko – hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm.
Bonusy
 • 1x uvítací nápoj
 • volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirlpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností
 • aqua wellness centrum v hotelu Hvězda
 • premier Fitness v hotelu Centrální Lázně
 • pravidelné přednášky a kulturní programy
 • vycházky městem s průvodcem
 • Ensana Marienbad karta výhod
 • internetový koutek, Wifi internet
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 30 Kč/os/den

 

Obecné informace o pobytu

 • dvoulůžkový pokoj k samostatnému použití – účtujeme cenu za jednu osobu / noc ve dvoulůžkovém pokoji
  s doplatkem za volné lůžko 750 Kč (Standard, Komfort, Komfort Plus), 1 490 Kč (Suite).
 • ubytování v pokoji kategorie 1/2 Komfort
 • záměna procedury není možná
 • Při pobytu s polopenzí je možné si objednat lehký oběd Vital – Lunch za příplatek 250 Kč/ den
Hotel Vltava

O ubytovacím zařízení
Vltava ****

Lázeňský resort Vltava se nachází v klidné části města s krásným výhledem na panorama lázní. Resort tvoří budovy Vltava a Berounka, které jsou vzájemně propojené koridorem a dependance Vítkov. Přímo v resortu je vývěr Balbínova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím, bazén s whirlpoolem, sauna a fitness. Léčebné procedury se poskytují z místních přírodních zdrojů. Hosté mohou využít letní terasu s lehátky a slunečníky. V blízkosti se rozprostírá lesopark s množstvím vyhlídkových tras.

Pokoje

Komfort
Ložnicí se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlemi se stolkem (některé pokoje), nástěnným zrcadlem, TV/LED TV (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, Wi-Fi. Vlastní koupelnou se sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem, fénem, lázeňskými ručníky, županem a toaletními potřebami.
KOMFORT PLUS
Ložnicí se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlemi se stolkem (v některých pokojích), nástěnným zrcadlem, TV/LED TV (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, Wi-Fi, balkonem. Vlastní koupelnou s vanou/sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem, fénem, lázeňskými ručníky, županem, froté pantoflemi a toaletními potřebami.
SUITE
Ložnicí se dvěma velkými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, židlemi, LED TV (satelitní kanály), telefonem, centrálním vytápěním, Wi-Fi. Pokojem s pohodlným posezením se stolkem, šatníkem, psacím stolem, LED TV (satelitní kanály), nástěnným zrcadlem, velkým zrcadlem, mini lednicí s minibarem, trezorem, balkonem. Vlastní koupelnou s vanou/sprchou, WC, dvěma umyvadly, zrcadlem a kosmetickým zrcadlem, fénem, lázeňskými ručníky, županem, froté pantoflemi a toaletními potřebami.

Stravování

Kuchyně kombinuje místní a mezinárodní speciality s pestrou škálou lehkých, zdravých a především chutných pokrmů, které se připravují pečlivě tak, aby vám poskytly potřebné nutriční hodnoty. Významně se tím podpoří účinek léčby, aniž byste se museli omezovat.
Snídaně se podává v restauraci Regina formou švédských stolů. Můžete si zde dopřát vybrané zdravé celozrnné speciální pečivo, čerstvé ovoce a zeleninu, neslazené marmelády, vysokoenergetické pokrmy z vajec, výběr studených mas a sýrů, čerstvé ovocné džusy a různé mléčné výrobky.
Oběd Vital se podává spolu s výběrem hlavních pokrmů a bufetu s křupavými saláty, čerstvou zeleninou a celozrnnými specialitami z pečiva.
K večeři si můžete formou švédských stolů dát teplé a studené předkrmy, saláty a zeleninu, lehké polévky a dušené maso, zdravé pokrmy z ryb a masa a lehké dezerty. Okuste také chutné speciality z vyhlášené české kuchyně.
Pokud si budete chtít při procedurách dát něco malého k snědku nebo se občerstvit, určitě zavítejte do lobby baru. Těšit se zde můžete na pestrý výběr chutných dezertů, kávu, osvěžující nápoje nebo sklenku dobrého vína.

Kultura

V restauraci se pořádají pravidelné taneční večery a zábavní programy.
Pravidelné přednášky a kulturní programy, vycházky městem s průvodcem.
Bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních festivalů, koncertů a kulturních akcí dokládají vystoupení řady proslulých dirigentů, sólistů ze všech koutů světa, pěveckých souborů, zahraničních a tuzemských orchestrů, pravidelně pak Západočeského symfonického orchestru s 200letou historií.

Vybavení hotelu

Pokojové služby zahrnují donášku snídaně, pokojová služba k dispozici 12 hodin denně, praní prádla a chemické čištění a minibar.
Společenská místnost, dětský koutek, kulečník, Wifi internet
Ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba

Wellness možnosti

Bazén s vířivými proudy (12 x 6 m), proudy, whirlpool, sauna, fitness, animační programy v bazénu, vycházky městem s průvodcem.

Kde se nachází