Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 2 noci
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 1

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 1x partnerská minerální koupel
  s přírodním CO2
  a se skleničkou sektu

Bonusy

 • 1x uvítací nápoj
 • Mísa ovoce a láhev se
 • Vstup do historických Římských lázní
  se 3 bazény
 • Vstup do Aqua wellness centra
  v hotelu Hvězd
 • Vstup do Premier fitness centra
  v hotelu Centrální Lázně
 • Ensana Marienbad karta výhod
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 50 Kč/os/noc
Hotel Centrální lázně

O ubytovacím zařízení
Centrální Lázně ****

Tento hotel nabízí kombinaci tradiční, impozantní secesní architektury a překrásných původních terapeutických místností, ovšem nabídka zdravotních programů už zohledňuje moderní trendy. Velká terapeutická oblast a unikátní Mariiny Lázně kombinují proslulé přírodní léčivé účinky zdrojů Mariánských Lázní s dlouholetými zkušenostmi a zdravotnickou odborností,

Pokoje

Vychutnejte si elegantní styl a poklidnou atmosféru 108 pokojů v hotelu Centrální Lázně a 36 nově zrekonstruovaných luxusních pokojů v křídle Mariiných Lázní. Pokoje v hotelu Centrální Lázně v kategoriích Superior, Superior Plus, Junior Suite a Apartment jsou provedeny v klasickém elegantním stylu a vřelých barvách od červené po zlatou a béžovou.

Stravování

Snídaňový švédský stůl v restauraci Goethe nabízí bohatý výběr zdravých cereálií a pečiva, čerstvé ovoce a zeleninu, marmelády s nízkým obsahem cukru, pokrmy z vajec plné energie, vybrané uzenářské výrobky a sýry, čerstvé mléčné výrobky, ovocné šťávy a místní speciality.
V poledne nabízíme oběd Vitality s křupavými saláty, šetrně uvařenou zeleninou, celozrnnými produkty, prvotřídními pokrmy z masa a ryb a lehké dezerty.
U večeře najdete chuťovky, saláty a zeleninu, studené předkrmy, lehké polévky a dušené pokrmy, teplé předkrmy, hlavní jídla a vybrané dezerty. Okuste také speciality vyhlášené české kuchyně.
K pokrmům Vám pak náš someliér rád doporučí vybraná mezinárodní vína a výběr zajímavých českých vín.

Kultura

Bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních festivalů, koncertů a kulturních akcí dokládají vystoupení řady proslulých dirigentů, sólistů ze všech koutů světa, pěveckých souborů, zahraničních a tuzemských orchestrů, pravidelně pak Západočeského symfonického orchestru s 200letou historií.

Vybavení hotelu

V hotelovém lobby se nachází recepce, přepážka pro služby hostům a pohodlné lobby s letní terasou. Zde si můžete dopřát kvalitní výběr delikates z místní pekárny či studený nápoj a večer si poslechnout hudbu nebo si zahrát deskové hry.

Wellness možnosti

Moderní Premier fitness centrum s kardio, fitness a cvičební zónou, možnost individuálního tréninku s instruktorem, sestavení cvičebního plánu a poradenství ve výživě. V resortu: Římské lázně se 3 bazény v hotelu Nové Lázně, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda. Za poplatek: Koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika.

Kde se nachází