KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT 2022

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Po pobytu a absolvování procedur v našem balíčku, byste se měli cítit odpočatí jako po týdenním pobytu u moře. Pobyt v lázních přispívá k ústupu nervozity, zmírnění depresí, odstranění únavy a stresu. Psychická pohoda vede i k zlepšení stavu vaší imunity.

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 7 nocí
 • Strava: Plná penze
 • Počet procedur: 24

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 24 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle)
 • základní laboratorní vyšetření: suché plynové obálky, plynové injekce, inhalace, minerální koupele, slatinné zábaly (maximálně 3x týdně), masáže /maximálně 3x týdně /, léčebný tělocvik skupinový nebo individuální, LTV v bazénu, elektroléčba, magnetoterapie, parafín, lavatherm, ultrazvuk, oxygenoterapie
Bonusy
 • nápoj na uvítanou
 • lékařské vstupní a závěrečné vyšetření
 • minerální pitnou kúru na předpis
 • 24 hodinovou lékařskou pohotovostní službu
 • volný vstup do hotelového bazénu a sauny
 • internetový koutek, Wifi internet
 • vycházky městem s průvodcem
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 30 Kč/os/den

 

Obecné informace o pobytu
 • je možné si objednat lehký oběd Vital – Lunch za příplatek 200 Kč/ den.
 • dvoulůžkový pokoj k samostatnému použití –  s doplatkem za volné lůžko 1 000 Kč (Superior, Superior Plus, Junior Suite).
 • ubytování v pokoji kategorie 1/2 Superior
Hotel Butterfly ****

O ubytovacím zařízení
Butterfly ****

Luxusní 4* hotel Butterfly je v Mariánských Lázních skvěle situován v centru města přímo naproti spodnímu lázeňském parku a tato špičková lokalita dává hostům možnost návštěvy všech atrakcí Mariánských Lázní pohodlně pěšky. Moderní budova je postavena v secesním stylu a je zdobena sochami slavného českého sochaře Olbrama Zoubka. Nechybí ovšem ani další překrásná původní umělecká díla.

Pokoje

SUPERIOR
Ložnicí s extra velkou manželskou postelí nebo dvěma velkými postelemi, nočním stolkem, šatníkem, psacím stolem, židlemi se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, froté pantoflemi, centrální klimatizací a vytápěním, Wi-Fi. Vlastní koupelnou s vanou/sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem a kosmetickým zrcadlem, fénem, lázeňskými osuškami, županem a toaletními potřebami.
SUPERIOR PLUS
2 prostorné dvoulůžkové pokoje v klasickém stylu s výhledem na centrální park nebo les vybavené: Ložnicí s dvěma postelemi,...
JUNIOR SUITE
Apartmá ložnicí s extra velkou manželskou postelí, nočním stolkem, šatníkem, psacím stolem, židlemi se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, sadou na přípravu kávy a čaje, froté pantoflemi, centrální klimatizací a vytápěním, Wi-Fi, balkonem. Vlastní koupelnou s vanou/sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem a kosmetickým zrcadlem, fénem, lázeňskými osuškami, froté pantoflemi, županem a toaletními potřebami. Samostatnou denní toaletou.
Všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k Wi-Fi zdarma. K dispozici jsou i pokoje a zázemí pro hosty s hendikepem a hosty s mazlíčky nebo vodicími psy.

Stravování

Pokud se chcete dobře a bez výčitek stravovat, pak je pro vás lázeňský hotel Butterfly doslova ideální volbou. Skvělá chuť se zde snoubí s čerstvými sezónními produkty, které si díky šetrné a pečlivé úpravě uchovávají živiny. Čekají vás tedy nejen lahodné pokrmy, ale zároveň podpoříte svůj metabolismus a blahodárné účinky lázeňských procedur.

Kultura

Pravidelné přednášky a kulturní programy, vycházky městem s průvodcem.
Bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních festivalů, koncertů a kulturních akcí dokládají vystoupení řady proslulých dirigentů, sólistů ze všech koutů světa, pěveckých souborů, zahraničních a tuzemských orchestrů, pravidelně pak Západočeského symfonického orchestru s 200letou historií.

Vybavení hotelu

Pokojové služby zahrnují donášku snídaně, pokojová služba k dispozici 12 hodin denně, praní prádla a chemické čištění a minibar.
Přímo v hotelové hale je vývěr Ferdinandova pramene k pitné kúře a k unikátním sulfátovým minerálním koupelím.

Wellness možnosti

Bazén s whirlpoolem a sauna, přímo v hotelové hale.
Máte na výběr z celé řady sportů: od snadné pěší turistiky po procházky nebo dálkové vyjížďky na kole přes jízdu na koni, příjemnou partičku golfu až po zimní běh na lyžích. Každý si tu zkrátka přijde na své.

Kde se nachází