Zimní rodinná dovolená v Mariánských Lázních

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 3 noci
 • Strava: Polopenze
 • Počet procedur: 1

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 1x solná jeskyně pro celou rodinu
Volnočasové aktivity pro děti a rodiče
 • Hotelový bazén s whirlpoolem a saunami
 • Premier fitness centrum
 • Lyžování – skiareál Mariánky s vlekem
  a kabinovou lanovkou, večerní lyžování
  s umělým osvětlením, v okolí upravené
  běžecké tratě
 • Za poplatek půjčovna sjezdového
  a běžeckého vybavení pro celou rodinu
 • Tenis – za poplatek pronájem tenisových
  kurtů s vyhřívanou nafukovací halou
 • Nordic walking – za poplatek půjčovna holí
  Ensana Marienbad karta výhod
 • Slevy a výhody pro naše hosty
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 50 Kč/os/noc
Hotel Pacifik

O ubytovacím zařízení
Pacifik ****

Lázeňský hotel Pacifik by se dal jedním slovem popsat jako impozantní. Tato architektonická dominanta okouzluje svou nádhernou fasádou a špičkovou lokalitou na konci hlavní třídy Mariánských Lázní s mírným stoupáním. Neméně impozantní je i mimořádně vyvedený design interiérů a řada špičkových ozdravných procedur hotela, které staví na využívání místních speciálních přírodních léčivých prostředků.

Pokoje

Pokoje mají nádherný interiér, ve kterém se uplatňuje svěží modrá, bílá a zlatá barva reflektující obecný designový motiv hotelu a podtrhující unikátní výzdobu.
Místnosti jsou vybaveny klasickým nábytkem a moderním technickým zázemím. Velká okna vpouštějí dovnitř přirozené světlo a nabízejí výhled do bujného parku v centru města nebo do poklidné postranní uličky.
Všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkón nebo jsou propojeny dveřmi. Máme i pokoje a zázemí pro hendikepované hosty, hypoalergenní pokoje a pokoje pro hosty s mazlíčky nebo vodicími psy.
Superior
Sprcha nebo vana, televize, tele-fon, Wifi internet, minibar, rych-lovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Výhled do vedlejší ulice nebo do zadního traktu.
Superior plus
Sprcha nebo vana, televize, tele-fon, Wifi internet, minibar, rych-lovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Výhled do parku a ke kolonádě.
Suite
Vana, televize, telefon, Wifi inter-net, minibar, rychlovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Oddělený obývací pokoj a ložnice.
Apartmá
Vana, televize, telefon, Wifi inter-net, minibar, rychlovarná konvice, sejf, fén, župan, froté pantofle. Oddělený obývací pokoj a ložnice, kuchyňský kout, balkon. Výhled do parku a ke kolonádě.

Stravování

K snídani si můžete dopřát bohatou snídani formou švédského stolu v restauraci Primavera. Těšit se můžete na pestrý výběr zdravých cereálií, speciality z pečiva, čerstvou zeleninu a ovoce, neslazené marmelády, pokrmy z vajec bohaté na proteiny, výběr párků a sýrů a čerstvé mléčné výrobky a ovocné džusy.
K obědu můžete vyzkoušet náš oběd Vital formou bufetu s křupavými saláty, šetrně uvařenou zeleninou, celozrnnými produkty, prvotřídními pokrmy z masa a ryb a lehké dezerty z bufetového výběru.
K večeři si můžete dopřát nejrůznější pokrmy z italské a středozemní kuchyně s výběrem těstovinových pokrmů a rybích specialit. Čekají na vás i chutné předkrmy, čerstvé saláty a zelenina, lehké polévky a dušené maso, hlavní jídla z české a mezinárodní kuchyně a lehké dezerty. Večeře také probíhá formou švédských stolů.
K pokrmům vám pak náš someliér milerád doporučí vybraná mezinárodní vína a výběr zajímavých vín z České republiky.

Kultura

Pravidelné přednášky a kulturní programy, vycházky městem s průvodcem.
Bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních festivalů, koncertů a kulturních akcí dokládají vystoupení řady proslulých dirigentů, sólistů ze všech koutů světa, pěveckých souborů, zahraničních a tuzemských orchestrů, pravidelně pak Západočeského symfonického orchestru s 200letou historií.

Vybavení hotelu

Vedle vstupu do hotelu a recepce se nachází útulný lobby bar, kde se můžete občerstvit nejrůznějšími nápoji a lehkými chuťovkami. Užijte si nádherný výhled na centrum Mariánských Lázní, zvlášť z letní terasy baru.
Při náročném lázeňském programu si zase můžete jít odpočinout do haly kapitána Jamese Cooka, která je takovou multifunkční místností zpracovanou v atraktivním kajutovém stylu. Slouží nejen jako knihovna, ale i jako konferenční sál až pro 50 lidí.

Wellness možnosti

Bazén s vodními atrakcemi (13 x 7 m), 2 saunami, sanariem, fitness. Za poplatek: Koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika, laserové centrum.
Volný vstup do historických Římských lázní se 3 bazény, whirlpoolem, 2 saunami, sanariem, parní lázní, Kneippovou terapií a relaxační místností, Premier Fitness v hotelu Centrální Lázně, Aqua wellness centrum v hotelu Hvězda, 2 internetové koutky, Wifi internet, animační programy v bazénu.

Kde se nachází