KLASICKÝ LÉČEBNÝ POBYT

Vážení návštěvníci, neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou cenovou nabídku.

Odpočinete si od každodenních starostí, naberete spoustu energie a sil a užijte si chvilky, kdy se nemusíte o nic starat. Naopak se všichni budou starat o Vás!

 • Cena pobytu zahrnuje:
 • Počet nocí: 7 nocí
 • Strava: Plná penze
 • Počet procedur: 24
 • Lékařská konzultace

Potřebujete poradit? Zavolejte nám! +420 773 185 758

Informace o pobytu

Procedury v ceně
 • 24 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle)
 • základní laboratorní vyšetření: suché plynové obálky, plynové injekce, inhalace, minerální koupele, slatinné zábaly (maximálně 3x týdně), masáže /maximálně 3x týdně /, léčebný tělocvik skupinový nebo individuální, LTV v bazénu, elektroléčba, magnetoterapie, parafín, lavatherm, ultrazvuk, oxygenoterapie
Bonusy
 • nápoj na uvítanou
 • minerální pitnou kúru na předpis
 • 24 hodinovou lékařskou pohotovostní službu
 • volný vstup do hotelového bazénu a sauny
 • internetový koutek, Wifi internet
 • vycházky městem s průvodcem
Více informací
 • klient na místě hradí lázeňskou taxu 30 Kč/os/den

 

Obecné informace o pobytu
 • je možné si objednat lehký oběd Vital – Lunch za příplatek 200 Kč/ den.
 • dvoulůžkový pokoj k samostatnému použití –  s doplatkem za volné lůžko 750 Kč (Komfort, Standard), 1 490 Kč (Suite).
 • ubytování v pokoji kategorie 1/2 Komfort

O ubytovacím zařízení
Svoboda***

Lázeňský hotel Svoboda se díky svému nádhernému historickému exteriéru stal učiněným klenotem hotelové architektury Mariánských Lázní. Zdravotnické zázemí a pestrá nabídka ozdravných procedur dále činí z tohoto 3* zařízení velmi ceněného poskytovatele lázeňských služeb za příznivou cenu.

Hotel se nachází na okraji poklidného parku v blízkosti centra města a v roce 2014 prošel rozsáhlou renovací. Svěží, stylový interiér navozuje v budově klasickou, přesto však moderní a útulnou atmosféru.

Renovované lázeňské centrum Palladio využívá vlastní minerální prameny, léčivé bahno a suchý plyn z Mariánských Lázní a ve svém portfoliu lázeňských procedur zohledňuje staleté zkušenosti s přírodní medicínou a moderní poznatky.

Pokoje

99 pokojů kategorie Komfort a Suite, 32 pokojů kategorie Standard v dependanci Labe. Společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, Wifi internet a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma.
KOMFORT jednolůžkový
Pokoj s postelí pro jednoho, šatník, psací stůl, židle, nástěnné zrcadlo, TV/LED TV (satelitní kanály), telefon, mini lednice s minibarem, trezor, centrální vytápění, Wi-Fi. Vlastní koupelna s vanou/sprchou, WC, umyvadlo, zrcadlo, fén, lázeňské osušky, župan a toaletní potřeby.
KOMFORT dvoulůžkový
Ložnice se dvěma velkými postelemi, noční stolek s lampičkou, šatník, psací stůl, židle se stolkem, nástěnné zrcadlo, TV/LED TV (satelitní kanály), telefon, mini lednice s minibarem, trezor, centrální vytápění, Wi-Fi. Vlastní koupelna s vanou/sprchou, WC, umyvadlo, zrcadlo, fén, lázeňské osušky, župan a toaletní potřeby. Lze přidat přistýlku. Některé pokoje mají i balkon. Propojené pokoje jsou k dispozici na vyžádání.
SUITE
5 pohodlných apartmánů se samostatným pokojem a ložnicí a výhledem na lázeňský park. Ložnice se dvěma velkými postelemi, noční stolek s lampičkou, LED TV (satelitní kanály), telefon, centrální vytápění, Wi-Fi. Pokoj s pohodlným posezením se stolkem, šatník, psací stůl, LED TV (satelitní kanály), nástěnné zrcadlo, mini lednice s minibarem, trezor. Vlastní koupelna s vanou/sprchou nebo sprchou, WC, umyvadlo, zrcadlo, fén, lázeňské osušky, župan a toaletní potřeby. Na vyžádání lze přidat přistýlku.

Stravování

Stylové prostředí, česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu. Snídaně a večeře formou bufetu, VITAL oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy. Restaurace Carlton, lobby bar.

Kultura

Nabídka kulturních programů

Vybavení hotelu

Ordinace lékařů a léčebné oddělení Palladio Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, léčebné procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce a další široké spektrum léčebných procedur. Josefův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.

Wellness možnosti

Bazén s vířivými proudy (12 x 6 m), whirlpool, sauna a parní lázeň přímo v resortu. Za poplatek: Koupele, masáže

Kde se nachází